O nás

 Studio NEJDVEŘE.CZ vám představuje...

Jsme firma "rodinného typu" a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Naše studio jsme vybudovali v rodinném prostředí z důvodu co nejlepšího kontaktu se zákazníkem. Jelikož máme nízké provozní náklady, můžeme garantovat lepší, nižší ceny dveří a zárubní pro naše zákazníky.

Dveře jsou významná součást interiéru a exteriéru, tvoří dominantu estetického vzhledu, jejichž hlavní náplní je oddělovat jednotlivé části od druhých. Společným znakem různorodosti provedení všech modelů ​námi nabízených ​dveří ​a zárubní​ je vysoká kvalita​ zpracování​. Bez ohledu na cenu, mohou si naši klienti být jisti, že dostávají produkt té nejvyšší kvality. ​ ​Naše široká nabídka dovolí každému zákazníkovi vybrat si model dveří s ohledem na model a také cenu.

O tom, že dveře patří k základním prvkům stavby není pochyb, jsou tím prvním co vnímáme při vstupu do interiéru, proto se nebojte při jejich výběru řídit vlastními pocity.​ Náš prodejní sortiment​ čítá širokou škálu interiérových i vchodových dveří v mnoha variantách včetně příslušenství a zárubní.

Právě proto, že naše nabídka dveří a zárubní je dost široká, by cena neměla být hlavním ukazatelem správné volby.
Navštivte naši vzorkovou prodejnu interiérových dveří a zárubní ​, ​kde si můžete dveře prohlédnout​, ​zaměřit se na detaily ​ ​​a vyberte si ty pravé dveře pro váš domov, rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se našeho ​širokého ​sortimentu dveří ​a zárubní​. Při vašem výběru dveří, vám přejeme šťastnou volbu.

Před návštěvou studia nás prosím kontaktujte předem, můžeme být na montáži nebo na zaměření u zákazníka.

Doporučené odkazy

Kontaktujte nás

Prodejna Ostrava
NEJDVEŘE.CZ s.r.o.
Infolinka: +420 704 268 506

Top