Naše služby

 

Naším zákazníkům nabízíme...

KONZULTACE

  • Rádi vám poradíme s výběrem vhodného typu a barevného odstínu dveří a zárubní popř. plovoucích podlah v showroomu v Ostravě.

ZAMĚŘENÍ ZDARMA

  • Zákazníkům nabízíme zdarma zaměření a poradenství přímo na stavbách v Ostravě a blízkém okolí (cca do 40 km celkem od sídla firmy v Ostravě) u zakázek s montáží a minimálním množstvím 3-5 ks kompletu dveří a zárubní nebo kompletní realizaci vchodových dveří. Zaměření zakázky bez montáže je zpoplatněno paušální částkou 3.990,- Kč +DPH (cca do 40 km celkem). Při větší vzdálenosti záleží na výši zakázky/počtu dveří a následné individuální dohodě. V případě nedodržení stavební připravenosti nebo jiný důvod, který brání realizaci zakázky nebo odmítnutí alternativní nabídky zákazníkem je toto zaměření zpoplatněno částkou 3.990,- Kč +DPH (odečteno ze zálohy). 
  • Cenová nabídka je vždy zdarma. Při storno zakázky nebo odstoupení od závazné objednávky, která ještě nebyla zadána do výroby je zákazník povinen uhradit náklady za vypracování nabídky a to ve výší 3.990,- Kč +DPH.

SERVIS A ZÁRUKA

  • Kompletní servisní služby (cca do 40 km celkem) a záruka na všechny u nás zakoupené výrobky. Seřízení vchodových i interierových dveří je placená služba dle ceníku prací, nejedná se o reklamaci.

DOPRAVA

  • U nás zakoupené dveře, zárubně a podlahy vám dle ceníku odvezeme naší vlastní dodávkou.
    Pro delší trasy využíváme služby přepravní společnosti DHL.

 

Doporučené odkazy

Kontaktujte nás

Prodejna Ostrava
NEJDVEŘE.CZ s.r.o.
Infolinka: +420 704 268 506

Top